В громаді проводяться роботи з видалення сухостійних та аварійних дерев

З метою убезпечення населення селища, безперешкодного руху пішоходів по тротуарах, вільного проїзду транспортних засобів по дорогах селища, забезпечення сталого функціонування вуличного освітлення та недопущення нещасних випадків та матеріальних збитків, що може спричинити падіння дерева або його частини в період осінньо-зимового періоду в громаді, за дорученням селищного голови, проводяться роботи з видалення сухостійних та аварійних дерев. Дані роботи здійснює ФОП Чиж О.М. відповідно до договору від 07.09.2022 №71/22, по вулицям: Набережна, Центральна, пров. Фізкультурний, пров. Івана Мировича в смт.Драбів.

За доручення селищного голови, зрізана деревина забезпечить теплом в осінньо-зимовий період приміщення для проживання внутрішньо-переміщених осіб, заклади соціальної сфери Драбівської територіальної громади, які опалюються твердопаливними котлами.