В громаді привітали працівників рятувальної служби

Сьогодні, 16 вересня, напередодні Дня рятівника, селищний голова Світлана Орел привітала з професійним святом працівників 5-ї державної пожежно - рятувальної частини  6 державного пожежно - рятувального  загону  Головного Управління  Державної  служби  України  з надзвичайних ситуацій  у Черкаській області.

Очільниця громади   відзначила колектив та кращих працівників рятувальної служби подяками  за   значний внесок у справу цивільного захисту населення і територій Драбівської  громади від надзвичайних ситуацій  та з нагоди  професійного свята.  Подякувала всім вогнеборцям  за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом та побажала  завжди повертатися цілими і неушкодженими в обійми своїх рідних.