Зовнішнє незалежне оцінювання у 2023 році

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2023 році буде проведено у звичному форматі з 22 травня до 14 липня.

Наказом Міністерства освіти і науки затверджено перелік з 12 навчальних предметів, із яких у 2023 році буде  проводитися зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти:

1. Українська мова.

2. Українська мова і література.

3. Математика (завдання рівня стандарту)*.

4. Математика.

5. Історія України (період 1914 рік - початок XXI століття)*.

6. Історія України.

7. Англійська мова.

8. Іспанська мова.

9. Німецька мова.

10. Французька мова.

11. Біологія.

12. Географія.

13. Фізика.

14. Хімія

Учасники ЗНО, які у 2023 році завершують здобуття  повної загальної середньої освіти та мають проходити державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання, мають право пройти тестування за рахунок коштів державного бюджету не більш як із п'яти навчальних предметів.

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики (завдання рівня стандарту) та історії України (період 1914 рік - початок XXI століття) здійснюватиметься лише для проведення державної підсумкової атестації. Результати з цих предметів за рейтинговою шкалою 100–200 балів не встановлюватимуть.