Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Сьогодні, 29 вересня, в приміщенні селищної ради зібралися працівники освіти громади з нагоди свого професійного свята – Дня працівників освіти, яке традиційно відзначається  в Україні у першу неділю жовтня. Селищний голова Світлана Орел привітала освітян зі святом та вручила нагороди  кращим працівникам галузі освіти за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки та з нагоди професійного свята.

Начальник відділу освіти   селищної ради Василь  Баштан та Голова Об'єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки України Великохутірської, Драбівської, Шрамківської територіальних громад Любов Бут

також привітали  освітянську спільноту з Днем працівників освіти, а також усіх працівників дошкільних установ громади із  Всеукраїнським днем дошкілля, який відзначався у останню неділю вересня.

Присутні згадали своїх колег-освітяни, які зараз на передовій    боронять нашу Вітчизну.