Звернення селищного голови з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана

Дорогі наші ветерани, жителі громади похилого віку!

Перший день жовтня у всьому світі традиційно присвячений вшануванню людей поважного віку, а в Україні  із 2004 року- це ще і День ветерана.

Цей день – це ще одна можливість засвідчити усім вам нашу глибоку повагу  за ваш неоціненний внесок у збереження і розбудову нашої країни, району, за багаторічну самовіддану і звитяжну працю у трудових колективах громади.

На вашу долю випало чимало випробувань, гіркого болю і втрат. Та попри все, ви зуміли  вистояти і  зберегти  найцінніше – гідність і честь, віру і  любов.

Ваш життєвий шлях, ваша відданість справі, ваш досвід і мудрість,  доброта і  мужність –   є гідним прикладом  для наслідування наступним поколінням.

Ви завжди будете для нас взірцем служіння Батьківщині  і своєму народові!

І це ви сьогодні своїм прикладом надихаєте наших Захисників і Захисниць, які на полі бою боронять  нашу незалежність, суверенітет і територіальну цілісність !

Низький уклін вам !

Міцного здоров’я  та активного довголіття! Родинного тепла та домашнього затишку!

Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди !

Нехай буде мирним небо над українською землею !

Нехай ніколи не перерветься зв'язок поколінь і повернуться з Перемогою додому усі ті, хто  тримає у своїх руках  сьогодні не тільки український прапор, а і долю  України !

З глибокою повагою    селищний голова   Світлана  ОРЕЛ