Проведено засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради

Проведено засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради

13 жовтня під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Зореслава Рудченка проведено засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради.

Згідно плану роботи виконавчого комітету схвалено звіт про виконання бюджету територіальної громади за 9 місяців поточного року, заслухано звіт Василя Баштана, начальника відділу освіти селищної ради, про стан реалізації делегованих повноважень у сфері освіти у громаді.

У рамках засідання ухвалено рішення, що стосувались соціального захисту жителів територіальної громади, захисту прав дітей,   комунальної сфери.

Окремо було обговорено членами виконкому та підтримано рішення, що стосувалося виділення та надання матеріальної грошової допомоги жителям територіальної громади.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті селищної ради.