В громаді вшанували борців за Незалежність України

В громаді вшанували борців за Незалежність України

14 жовтня – особлива дата для кожного українця. У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників та захисниць рідної землі. Це свято уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів батьківщини на всіх етапах її історії. Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові  в України. Героїчні подвиги наших захисників назавжди залишаться в народній пам'яті, а самовідданість та віра в перемогу надихатимуть нас і надалі, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати!

Сьогодні, 14 жовтня,  з нагоди цієї визначної події в Драбівській селищній раді відбулося покладання квітів за участю керівництва громади, делегацій установ та організацій селища, громадськості, молоді. Учасники заходу на чолі із селищним головою Світланою Орел  вшанували пам'ять борців за Незалежність України покладанням квітів до пам’ятного знаку та  хвилиною мовчання.   Старости сіл  разом із представниками громадськості побували на могилах загиблих земляків, біля памятних місць  та  також вшанували їх пам'ять. Світла пам'ять Героям! Шана нашим захисникам!