Важлива інформація для жителів громади!!!

Шановні жителі громади!!!

17.10.2022 року   проведено засідання комісії з питань техногенного екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Драбівської селищної ради. На засіданні  розглянуто лист Черкаської обласної військової адміністрації  щодо початку опалювального сезону 2022/23 року.

Станом на сьогодні об’єкти житлово-комунального господарства та соціальної сфери громади технічно підготовлені до початку опалювального се­зону. Комунальне підприємство «Драбівській теплові мережі» до опалювального сезону підготовлено стовідсотково.

У зв’язку з обмеженими обсягами природного газу, які доведені Міністерством розвитку громад та територій України теплопостачальним підприємствам області, комунальне підприємство «Драбівські теплові мережі» підтримує пропозицію Черкаської обласної військової адміністрації розпочати опалювальний сезон 2022/2023 року з 24.10.2022 року для всіх категорій споживачів.

Дане підприємство буде працювати в штатному режимі після початку опалювального сезону.

Дякуємо за розуміння!!!