Матері загиблого Героя вручили орден сина

Подвиги та імена наших Героїв, які віддали своє життя, захищаючи свободу та незалежність нашої країни, навіки залишаться в пам’яті українців.

Указом  Президента України Володимира Зеленського за особисту мужність

і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій  присязі лейтенанта ЛОЛАШВІЛІ Бадрі  Годердзійовича  нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

Високу нагороду  сина сьогодні   вручили матері  Героя  Ларисі Павлівні ЛОЛАШВІЛІ начальник  другого відділу Золотоніського РТЦК та СП підполковник  Євген ТЮТЮННИК  і селищний голова Світлана ОРЕЛ.

«Дякуємо  Вам за те, що виховали справжнього Героя,  справжнього патріота України, який проявив мужність та відвагу, захищаючи свою Батьківщину, захищаючи нас з вами. І, незважаючи на таке велике горе, яке спіткало Вашу родину, ми усі повинні пам’ятати, що  Бадрі  поклав своє життя недаремно - Перемога буде» – зазначила   селищний голова, звертаючись до матері загиблого.

_________________________________________

Бадрі Лолашвілі народився 3 січня 1980 року у м. Сагареджо (Грузія). Ще у дитячому віці з батьками переїхав на Драбівщину. Після закінчення Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» пройшов свій життєвий шлях від провідного економіста фінансового управління Драбівської районної державної адміністрації, начальника контрольно-ревізійного відділу в Оболонському районі м. Києва, начальника відділу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  до директора КНП «Освітня агенція міста Києва».

У 2014 році  Бадрі Годердзійович був одним з перших, хто брав участь в антитерористичній операції. Боротьба за справедливість, бажання жити у вільній незалежній Україні — завжди  у нього були в пріоритеті.

Нагороджений орденом „За мужність“ ІІІ ступеня, медалями „Честь. Слава. Держава“, „За оборону рідної держави“.

Вічна    пам’ять Герою!