До уваги жителів сіл Михайлівка та Павлівщина!

З 14 жовтня поточного року розпочав роботу автобусний маршрут  «с. Павлівщина – смт Драбів» через с.Михайлівка (щоденно).

Для проїзду громадян пільгових категорій відділом соціального захисту та охорони здоров’я заключено договір з перевізником про відшкодування компенсаційних виплат на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах окремим категоріям громадян Драбівської територіальної громади.

Пропонуємо  громадянам, які мають посвідчення встановленого зразка   звертатися для отримання талонів на безкоштовний проїзд до старости    с. Михайлівка та  до  відділу соціального захисту та охорони здоров’я за адресою: Центральна, 69 (другий поверх, каб. 205).