Про ремонт комунальних доріг Драбівської громади

Про ремонт комунальних доріг Драбівської громади

Відповідно до Плану соціально – економічного розвитку Драбівської громади на 2022 рік та розпорядження Черкаської військової обласної адміністрації від 31.08.2022 № 329 «Перелік вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Черкаської області, які потребують виконання аварійних робіт для покращення їх технічного стану, на період дії воєнного стану у 2022 році за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів» у Драбівській громаді з 31.10.2022 року розпочато ремонт комунальних доріг громади.

Заплановано проведення дрібного та середнього поточного ремонту у 15-ти населених пунктах громади, на 17-ти комунальних дорогах. На ремонт доріг із бюджету Драбівської селищної ради передбачено фінансування у сумі 1,5 млн.грн.

Виконання ремонтних робіт здійснює ПП «Канів Граніт», з яким укладено договір за результатами проведеної процедури закупівлі.