У Драбові висадили дубову алею

Війна зводить людей, які готові простягнути руку допомоги кожній людині. Так сталося із селищним головою Світланою Орел та волонтером із села Іванкове Андрієм Колпаковим, війна поєднала і жестом подяки був дарунок волонтера, у вигляді 20 саджанців  дубів.

Дуб шанують за міцність, красу, довговічність. Вважалося, що у дубі живуть душі хоробрих воїнів і у нього наймогутніша влада над злими силами. Він оберігає людину від усіляких негараздів, від злого.

10 листопада 2022 року маленькі саджанці дубів були висаджені в нашому селищі. І тепер, сподіваємося, що перемога буде скоро, дуби підростуть і стане прекрасна нагода запросити до нас Андрія Колпакова, щоб спокійно і радісно прогулятися алеєю «Дружби».