Жителя Олімпіадівки привітали з ювілеєм

За дорученням Драбівського селищного голови Світлани ОРЕЛ , з візитом пошани завітали сьогодні до жителя с. Олімпіадівка ВІТАЛІЯ ПАРХОМОВИЧА КУЛЬБАКИ, щоб привітати його з мудрим 90-річним ювілеєм. Тепло, радісно, гостинно зустрів ювіляр гостей: заступника
 Драбівського селищного голови
Зореслава РУДЧЕНКА,старосту села Миколу СКИРДУ, голову Організації ветеранів Драбівської селищної ради Валентину КРОКОСЕНКО,
голову первинної ветеранської організації с. Олімпіадівка Олександра БАБИЧА.
Цікаво було слухати спогади іменинника про його життєвий і трудовий шлях, про початок трудової діяльності в далекому Казахстані, де він прожив понад 10 років, а потім,повернувшись у рідне село, працював у місцевому колгоспі водієм автобуса аж до виходу на пенсію. Любив свою роботу і людей, з якими і для яких працював, користувався авторитетом, був відповідальним і сумлінним працівником. Дякуємо ювіляру за активну життєву позицію, бажаємо дочекатися Перемоги і ще порадіти життю під мирним небом України!