Вітання селищного голови з нагоди Дня працівників сільського господарства

Шановні аграрії Драбівської громади!

Напередодні Вашого професійного свята щиро вітаю з Днем працівників сільського господарства!

Цього року Ваша праця є особливо важливою і одночасно важкою, як ніколи.

Багато   працівників сільськогосподарських підприємств громади пішло на фронт, змінивши комбайни і трактори на танки і артилерію. Поки наші доблесні воїни продовжують боронити нас від ворога на фронті Ви не  втрачаючи оптимізму продовжуєте професійно робити справу від якої сьогодні залежить продовольча безпека не тільки регіону, а й країни в цілому. Ви робите це попри всі  труднощі, з якими  зіткнулись в цьому сезоні. Ви підтримуєте наших захисників, тероборону продовольством та технікою. У складних умовах зуміли засіяти поля та зібрати врожай. Ми це бачимо, цінуємо і вдячні кожному з вас.

Віримо, що незабаром усі працівники аграрного сектору України святкуватимуть своє професійне свято під мирним небом.

Бажаємо вам високих врожаїв та  гарної погоди. Нехай засіки повняться відбірним зерном, а ваші сім’ї – достатком і благополуччям.  Миру, міцного здоров’я вам і вашим близьким!

З повагою,

Селищний голова                                               Світлана ОРЕЛ