Малокомплектні школи Драбівської громади отримали набори для навчання «Школа в боксі»

У рамках гуманітарної допомоги Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ Драбівською територіальною громадою було отримано 10 боксів освітніх матеріалів ЮНІСЕФ «Школа в боксі».

Кожен такий бокс важить майже 48 кілограмів, його вміст розрахований на 40 учнів.

Ці комплекти передбачені для забезпечення малокомплектних закладів освіти навчальними та прикладними матеріалами. Використання вмісту кейсів дозволить викладачам повноцінно проводити уроки з різних предметів, зокрема, забезпечити проведення навчального процесу в укриттях під час сигналів «повітряна тривога».

Сьогодні, 19 листопада 2022 року, Драбівський селищний голова Світлана Орел та народний депутат України Олег Арсенюк зустрілися з директорами малокомплектних шкіл та передали їм вказані бокси.