Питання збереження медичних послуг – на контролі Драбівської селищної ради

22 листопада під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Зореслава Рудченка проведено засідання робочої групи з попереднього врегулювання питань співробітництва між Драбівською селищною територіальною громадою, Великохутірською, Гельмязівською, Зорівською, Шрамківською сільськими територіальними громадами у сфері надання медичних послуг населенню територіальних громад.

В рамках проведення засідання проведено аналіз надання первинної медичної допомоги, відвідань та стаціонарного лікування жителів громад в КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня», КНП «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Драбівської селищної ради.

Обговорено  питання  щодо виділення коштів на утримання медичної галузі громади на 2023 рік та потреби фінансування у поточному році.

Учасники зібрання  вивчали пропозиції можливості підписання договорів про співробітництво щодо спільного утримання відповідними громадами медичних закладів які знаходяться на утриманні селищної ради.