Провели навчання з діловодами

Сьогодні, 25 листопада 2022 року, начальником загального відділу Світланою Сухиною, за участю начальників відділів «Центр надання адміністративних послуг» Світлани Шемігон, земельних відносин та екології Галини Рибки виконавчого апарату Драбівської селищної ради проведено навчання із діловодами загального відділу.

Метою навчання було надати професійну допомогу при роботі з документами, які оформляються посадовими особами місцевого самоврядування, наповненні Реєстру Драбівської територіальної громади, про порядок видачі довідок із земельних питань, а також підвищити компетентність учасників навчання у вирішенні тих чи інших завдань. Фахівці на конкретних прикладах розповіли про особливості оформлення документів, найбільш поширені помилки та проблемні питання, що виникають в процесі роботи та відповіли на усі запитання, що виникли під час навчання.

Навчання було корисним та інформаційно насиченим для учасників.