На території територіальної громади визначені  «Пункти Незламності» та "Пункти обігріву"

Шановна громадо!

На території Драбівської територіальної громади визначені  «Пункти Незламності» та "Пункти обігріву",  які забезпечені ліками першої необхідності,  теплом, водою, продуктами довготривалого зберігання,  ковдрами. За необхідності ви  можете скористатись цими пунктами.

Також повідомляємо, що у разі довготривалої відсутності електроенергії, зарядити мобільні пристрої можна  буде щодня (крім суботи та неділі) з 8.00 до 17.00 у Центрі обслуговування абонентів Укртелекому, що знаходиться у смт Драбів по вулиці Центральна, 61.

"ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ":

В смт Драбів за адресами: вул Центарльна, 69 (адмінприміщення селищної ради), вул. Васильченка, 87 (адмінприміщення пожежної частини).

"ПУНКТИ ОБІГРІВУ":

В с. Бойківщина за адресою: вул. Миру, 12 (адмінприміщення старостату).

В с-щі Драбове-Барятинське за адресою: вул. Левицького, 22 (адмінприміщення старостату).

В с. Білоусівка за адресами: вул. Соборна, 25 (приміщення ЗДО «Волошка»), вул. Козацька, 25 (приміщення ЗДО «Колосок»).

В с. Перервинці за адресою: вул. Центральна, 23 (адмінприміщення старостату).

В с. Митлашівка за адресою: вул. Жовтнева, 198 (адмінприміщення старостату).

В с. Золотоношка за адресою: вул. І.Лисенка, 52 (адмінприміщення старостату).

В с. Нехайки за адресою: вул. Хмельницького, 6/1 (адмінприміщення фельдшерського пункту).

В с. Жорнокльови за адресою: вул.Падалки, 78 (адмінприміщення закладу дошкільної освіти).

В с. Криштопівка за адресою: вул. Миру, 17 (адмінприміщення старостату).

В с. Левченкове за адресою: вул.Центральна, 13,а  (адмінприміщення старостату).

В с. Михайлівка за адресою: вул. Свободи, 1 (приміщення ЗДО «Сонечко»).