«Я намалюю на папері дитинство без війни»

«Я намалюю на папері дитинство без війни»

28 листопада 2022 року відбувся перший етап районного конкурсу дитячого малюнка на тему: «Я намалюю на папері дитинство без війни».

Метою даного конкурсу є активізація виховної та патріотичної роботи серед дітей, спрямованої на формування почуття гордості за незалежність Українського народу, готовності до виконання громадського та конституційного обов'язку – захисту національних інтересів України та з нагоди дня Збройних Сил України.

У конкурсі взяли участь діти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Драбівської громади у трьої вікових категоріях. Та оцінювалась за такими критеріями: актуальність та повнота розкриття теми; рівень володіння технікою виконання, матеріалом; творчий підхід; охайність роботи.

Конкурсна комісія розглянула понад 100 творчих робіт, серед яких було нелегко визначити найкращих. Бо кожен малюнок – це художній твір.

Здійснюючи оцінювання творчих робіт шляхом середнього арифметичного оцінювання, виставленого кожним членом комісії в межах від 1 до 10 балів, всетаки вдалося обрати найкращі роботи.

Отже переможцями конкурсу стали:

Категорія 3 – 5 років

І місце – Мелащенко Марія, 5 років, Драбівська дитяча школа мистецтв, викладач Зореслава Перехрест;

ІІ місце – Ярошенко Злата, 6 років, Заклад загальної середньої освіти імені двічі Героя Радянського Союзу І.Н.Степаненка с. Нехайки Драбівської селищної ради;

ІІІ місце – Тимошенко Анна, 5 років, Драбівська дитяча школа мистецтв, викладач Зореслава Перехрест.

Категорія 6 – 9 років

І місце – Войтенко Дар’я, 9 років, Драбівська дитяча школа мистецтв, викладач Зореслава Перехрест;

ІІ місце – Максименко Костянтин, 6 років, Драбівська дитяча школа мистецтв, викладач Інна Максименко;

ІІІ місце – Осадча Вікторія, 9 років, Драбівська дитяча школа мистецтв, викладач Зореслава Перехрест.

Категорія 10 – 13 років

І місце – Ковтун Аліна, 12 років, Драбівська дитяча школа мистецтв, викладач Марія Павлик;

ІІ місце – Вакуленко Дар’я, 11 років, Драбівська дитяча школа мистецтв, викладач Зореслава Перехрест;

ІІІ місце – Артеменко Софія, 11 років, Драбівська дитяча школа мистецтв, викладач Зореслава Перехрест.

Вітаємо переможців першого етапу районного конкурсу дитячого малюнка на тему: «Я намалюю на папері дитинство без війни». Бажаємо нехай цей конкурс стане ще одним доказом ваших талантів і здібностей, нехай у вашому житті буде ще багато перемог.

Малюнки переможців будуть направлені до участі у другому етапі районного конкурсу дитячого малюнка.