Працівники Драбівської публічної бібліотеки взяли участь у онлайн-зустрічі за темою «Безпека в умовах війни»

29 листопада у читальному залі Драбівської Публічної бібліотеки за участю науково-методичного відділу Черкаської ОУНБ імені Тараса Шевченка  відбулася інформаційна онлайн-зустріч зі співробітниками Головне управління ДСНС України у Черкаській області  за темою «Безпека в умовах війни». Зустріч проходила на платформі Zoom за участю працівників та користувачів бібліотек.

У багатьох випадках саме від знань, навичок та умінь залежить безпека життя і здоров’я. Тому працівниками Головне управління ДСНС України у Черкаській області було висвітлено найактуальніші теми сьогодення: «Алгоритм дій при сигналі «Повітряна тривога», «Пожежна безпека», «Мінна безпека», «Дії у випадку загрози виникнення хімічної небезпеки», «Безпека в побуті».

Наприкінці зустрічі надзвичайники подарували друковану тематичну продукцію та надали відеоматеріали для поглибленого вивчення основ безпечної поведінки користувачами бібліотек області.