Гуртожиток, де мешкають переселенці, із новеньким генератором !

Драбівська селищна рада, використовуючи можливості  бюджету громади, партнерські стосунки із громадськими, благодійними, релігійними організаціями та фондами,  працює над тим, щоб  у ці складні часи усі важливі об’єкти нашої громади були забезпечені генераторами.

У передноворіччя, завдяки  підтримці   Дніпровської конференції Церкви  адвентистів сьомого дня (м. Черкаси),   інверторний генератор (електрогенераторна установка Bass Polska BP-5047  3800Вт)  вартістю 36 000,00 грн. був переданий прихистку для внутрішньо переміщених осіб, який діє на базі гуртожитку КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня», аби люди могли використовувати його для задоволення свої базових потреб.

- Для нас було дуже важливим забезпечити гуртожиток резервним джерелом живлення, - зазначила при передачі генератора  керуючий (секретар) виконавчого комітету селищної ради  Ольга КРАСОХА,- адже мешканці  гуртожитку користуються електроплитами для приготування їжі і у випадку тривалої  відсутності світла могли бути позбавлені такої можливості, а ще  тут проживають сім’ї з дітками,  які повинні навчатися, люди поважного віку, які потребують постійного стороннього догляду.

Велика вдячність парафіянам Дніпровської конференції Церкви  адвентистів сьомого дня за таку підтримку нашої громади і  внутрішньо переміщених осіб, які тут мешкають!

Доброта, любов, співчуття допоможуть нам разом  пережити цей важкий час !