Офіційна заява Драбівської селищної ради стосовно роботи аптеки № 11 у смт Драбів

Із 3 січня  2023 року  припинено роботу  аптеки  № 11  у смт Драбів. Таке рішення прийнято дирекцією Черкаського обласного комунального підприємства «Фармація». Власником даного підприємства є Черкаська обласна рада.

Як пояснив  представник дирекції КП «Фармація», причиною  закриття  аптеки № 11 стало те, що упродовж останніх років  діяльність вказаної аптеки була збитковою.

Драбівська селищна рада, зважаючи на суспільний резонанс та беручи до уваги важливу роль аптеки № 11 у забезпеченні лікарськими засобами пільгової категорії населення, паліативних хворих, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, орфанних пацієнтів, хронічно та важкохворих, офіційно звернулася до дирекції Черкаського обласного комунального підприємства «Фармація» та до Черкаської обласної ради з пропозицією вивчення питання  відновлення роботи аптеки №11 у смт Драбів.