Вітаємо переможців Всеукраїнських конкурсів

З метою презентації мистецьких здобутків людей поважного віку, підтримки між ними творчих зв’язків та вдосконалення виконавської майстерності, з жовтня по грудень 2022 року проходив Всеукраїнський конкурс мистецтв «Мої роки – моє багатство» (дистанційно) та конкурс хорового співу «З любов’ю до життя» (дистанційно). Засновником і організатором ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ «МОЇ РОКИ-МОЄ БАГАТСТВО» є Благодійна організація «Благодійний фонд «Дніпровський» (м.Київ)

В конкурсах взяли участь народні  колективи Драбівської селищної ради:

- народний аматорський фольклорний колектив «Павлівщаночка» Павлівщинського СК Драбівської селищної ради – керівник Марія Варення;

- народний аматорський фольклорно-автентичний колектив «Родовід» Білоусівського СБК № 1, керівник Валентина Ткаченко;

- народний аматорський колектив любителів старовинної пісні «Спадщина» Центру культури і дозвілля Драбівської селищної ради, керівник Галина Яценко;

- тріо «Чисті джерела» ЦКіД Драбівської селищної ради (у складі Анатолія Шелудька, Ніни Сириці, Анни Христенко).

- народний аматорський хор Центру культури і дозвілля Драбівської селищної ради – керівник Ганна Вихор;

- народний аматорський хор народної пісні «Козацька слава» дитячої школи мистецтв Драбівської селищної ради – керівник Ігор Кукса.

Всі заявлені колективи нагороджено Дипломами лауреата І ступеня.

Керівники колективів та керівники клубних закладів отримали Подяки.