Щиро вітаємо з перемогою в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії!

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії –  Управління освіти ММР

З 10 січня 2023 року розпочався ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських  учнівських  олімпіад. Це особливе випробування сприяє творчому самовдосконаленню та розвитку учнівської молоді; реалізації здібностей талановитих учнів.

Цьогоріч  8 здобувачів освіти мають честь представляти  Драбівську територіальну громаду та Золотоніський  район на учнівських змаганнях.

Першу перемогу здобула СКОРИК  Неля, учениця 9 класу Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка-гімназія» на олімпіаді з географії, де  зайняла ІІ місце.

Щиро вітаємо з перемогою в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії СКОРИК Нелю та її педагога Кравцову Олену Петрівну!

Бажаємо подальших перемог, не зупинятися на досягнутому!