Закриття чемпіонату з міні-футболу, що проводився у Драбівській громаді

21 січня 2023 року в спортивному комплексі Центру культури і дозвілля Драбівської селищної ради  відбулося закриття  відкритого чемпіонату Драбівської територіальної громади з міні-футболу сезону 2022-2023 рокув, який проходив   за підтримки голови Драбівської селищної ради Світлани Орел.
     На захід завітав   секретар  Драбівської селищної ради Олександр Мірошник та завідуюча сектору культури, молоді та спорту Надія Конюшенко .
     Упродовж трьох місяців за титул Чемпіона відкритого чемпіонату з міні-футболу змагались:
ФК «Юність» с. Мойсівка Шрамківської громади;
ДЮСШ «Драбів» Драбівської громади;
ФК «Сокол » Шрамківської громади;
ФК «Славутич» Драбівської громади;
ФК «Шрамківка» Шрамківської громади;
ФК «Лідер» с. Драбове Барятинське Драбівської громади.

За підсумками зіграних 10 турів та загальнокомандних змагань переможцями стали:                     ІІІ місце  ФК «Лідер» с. Драбове-Барятинське;             II місце   ФК "Сокол" с. Свічківка;                                         I місце ФК  "Славутич" Драбів.
В номінації  «Кращий гравець турніру» нагороджений Біда Сергій.    В номінації «Кращий бомбардир» - Колос Олександр.                                   В номінації «Кращий воротар» - Петренко Ілля.
      А також грамотами голови Драбівської селищної ради  нагородили гравців, які багато років присвятили спорту і своїм прикладом популяризують футбол в сільській місцевості.  Серед них: БОЙКО ЮРІЙ, гравець футбольної команди «Шрамківка» с. Шрамківка, ДАВИДЕНКО В'ЯЧЕСЛАВА, гравець футбольної команди «Юність» села Мойсівка, ЗОРЯ ЄВГЕН, гравець футбольної команди «Лідер» села Драбове Барятинське, ПЄТУХОВ ОЛЕКСАНДР, гравець футбольної команди «Лідер» села Драбове Барятинське, БОГОСЛАВЕЦЬ СЕРГІЙ гравець футбольної команди «Сокол » села Свічківка.

На заході панувала атмосфера здорової конкуренції та жаги до перемоги. Тож перемогли кращі з кращих!            Бажаємо всім миру і досягнення спортивних цілей! Все буде Україна!