Інформаційні повідомлення про проведення громадських слухань (обговорень) щодо реорганізації закладів освіти Драбівської селищної ради

Відбудуться громадські слухання з обговорення проєкту регуляторного акта -  Ковель

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань (обговорення) проєкту рішенняДрабівської селищної ради щодо  реорганізації Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Перервинці Драбівської селищної ради Черкаської області (рішення додається).

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань (обговорення) проєкту рішення Драбівської селищної ради щодо  реорганізації  Закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с.Бойківщина Драбівської селищної ради Черкаської області (рішення додається).

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань (обговорення) проєкту рішення Драбівської селищної ради щодо  реорганізації Закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с.Михайлівка Драбівської селищної ради Черкаської області (рішення додається).