До уваги жителів громади, які мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті!

З  метою реалізації права окремих категорій громадян на пільговий проїзд на приміських автобусних маршрутах загального користування,  Драбівська селищна  рада  на сесійному засіданні 20.12.2022 затвердила Програму відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських автобусних  маршрутах загального користування на території Драбівської селищної територіальної громади.

Відділом соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради  у січні укладено угоду  з перевізником про відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд  громадян Драбівської територіальної громади.

Пільгове перевезення забезпечується на  автобусних маршрутах загального користування, організатором яких є Драбівська селищна рада, зокрема :

-  «с. Павлівщина – смт Драбів»  (через  с. Михайлівка);

- «с. Білоусівка – смт Драбів» (через  с. Драбове-Барятинське ).

Селищною радою продовжується робота по організації пільгового перевезення на інших діючих автобусних маршрутах, які не виходять за межі територіальної громади, а також по відкриттю нових маршрутів, які б з’єднали населені пункти громади із центром громади.

Пільговий проїзд  на приміських  автобусних маршрутах надається, відповідно до чинного законодавства України, наступним пільговим категоріям населення на підставі посвідчення про право на пільги або пенсійного посвідчення:

Нормативний документ

Категорія пільговика

Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

Інваліди війни

Учасники бойових дій

Закон України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»

Батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби

Закон України « Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

Постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи  категорія 1

Учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС   категорія 2

Закон України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист»