Надання допомоги ветеранам

У місті Славутич Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр м. Славутич, який здійснює соціально-психологічну, правову, інформаційну підтримку ветеранів війни на загальнодержавному рівні. Зокрема, при центрі діє служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри» для ветеранів АТО/ООС та членів їх родин.

Мета діяльності служби – розширення доступу до психологічних послуг і правової підтримки ветеранів та їх близьких перед усім із сільської місцевості. На Телефоні довіри чергують кваліфіковані фахівці-психологи та юрист, які надають підтримку у подоланні особистих та сімейних психологічних і правових проблем.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ

1. Сприяти розвитку регіону шляхом втілення в життя місцевих ініціатив населення.

2. Всебічно сприяти зростанню рівня поінформованості населення.

3. Заохочувати людину до самостійності та самовдосконалення.

4.  Покращувати психологічний стан усіх вікових та соціальних груп населення.