Привітали з 90-річчям жительку села Бойківщина

  • 3093

 

Фото без опису

 

           Напередодні Міжнародного жіночого дня святкувала свій 90 - річний  ювілей  жителька села Бойківщина Валентина  Сергіївна Стус.

         Гідно пройшовши складну  життєву дорогу, будучи учасником історичних подій і постійно працюючи з раннього  дитинства,   Валентина  Сергіївна  Стус не втратила життєвого оптимізму та енергії. У розмові з селищним головою Світланою ОРЕЛ, яка привітала ювілярку особисто, Валентина Сергіївна поділилася спогадами про свій життєвий шлях. Вона - корінна росіянка, народилася в Ленінграді, проживала в Мурманську, де й познайомилась з українцем, нашим земляком з Монастирища, військовим. Одружились, і як сім’я офіцера, постійно змінювала місце проживання.  Лише 15 років вона проживає у нашій громаді, але вважає це місце найкращим на землі та не відчуває вона себе одинокою й нині. Радіє та дякує Богу, що має хороших і чуйних сусідів, односельців, які опікуються нею. Вболіває за долю України, засуджує агресію росії, оплакує наших загиблих воїнів.

       У цей святковий день іменинниця була оточена  турботою та увагою, в її адресу  вітали  щирі  побажання здоров’я та благополуччя від рідних,  знайомих, старости села Вікторії Дрофич, голів ветеранських організацій Ганни Казановської та Валентини Крокосенко. Час  проведений  разом з Валентиною Сергіївною  збагатив всіх добром, теплом і любов’ю.

        Ми від щирого серця бажаємо ювілярці міцного здоров‘я і активного довголіття!