Відбулося обласне засідання Школи розвитку учнівського самоврядування

9 березня в комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» в онлайн-режимі відбулось  засідання Школи розвитку учнівського самоврядування. Учасниками засідання стали лідери учнівського самоврядування області, педагогічні працівники – куратори районних, міських, шкільних та територіальних осередків Ліги старшокласників Черкащини.

Від Драбівської громади участь у засіданні взяли Єва Мехеда, лідер учнівського самоврядування громади та Оксана Масюк, директор Центру дитячої та юнацької творчості Драбівської селищної ради. Учасники заходу отримали:

- інформацію про стажування учнів міста Черкаси у міській раді;

- нові навички під час проведення воркшопу на тему «Взаємодія органів учнівського самоврядування з педагогічним колективом».

Для координаторів було проведено опитування щодо різних аспектів діяльності органів учнівського самоврядування

Учасники засідання мали змогу поставити запитання з актуальних тем та отримати на них відповіді, зокрема, обговорили роль лідерів учнівського самоврядування у профілактиці поширення різних субкультур.

По завершенню заходу відбулась рефлексія з візуалізацією результатів.

Модератор заходу Валентина Кудін, координатор діяльності Ліги старшокласників Черкащини.