Вітання селищного голови з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Вітання з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового  обслуговування населення – Офіційний веб-портал Гірської сільської ради

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

У цей непростий час ми ще більше почали цінувати роботу комунальників, які забезпечують водопостачанням, світлом, теплом, чистотою  міста і села нашої країни. Раніше це були звичайні, повсякденні речі, а зараз для багатьох вони набули надважливого значення. Як і праця комунальників. Залишитись під час війни на своїй роботі, сумлінно виконувати свої обов’язки на благо громади – це теж подвиг.  Тільки ваш щоденний фронт – боротьба за благополуччя населення, комфорт і забезпечення їх найнеобхіднішим.

У цей день  висловлюю щиру повагу та вдячність за натхненну працю всім, хто працює у комунальній сфері нашої громади. Дякуємо вам за таку цінну роботу, де кожен із вас – на своєму місці. Здоров’я, миру, благополуччя та затишку у ваших родинах!

Селищний голова                                              Світлана ОРЕЛ