Відбулося засідання  робочої групи з питань сприяння легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та забезпечення надходжень до бюджету  Драбівської  громади

Сьогодні, 21 березня  2023 року, під головуванням заступника  голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зореслава Рудченка відбулося засідання  робочої групи з питань сприяння легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та забезпечення надходжень до бюджету  Драбівської  громади.

У роботі комісії взяли участь  начальник Драбівської  державної податкової інспекції ГУ  ДПС  у Черкаській області Людмила КАРДАШ, начальник Драбівського відділу Золотоніської філії Черкаського ОЦЗ Валерій Хабло.

Щодо легалізації  найманої праці  і заробітної  плати, забезпечення відпрацювання суб’єктів господарювання, які нараховують заробітну плату менше законодавчо визначеного мінімального рівня, розглядалися ОС ФОК «Колос», ТОВ МУЛАРД ТОП, ФГ «ДЕМЕТРА-21», ПСП «КРИСТАЛ», ПП «ОЛІМП», СТ «ВІКА ПЛЮС», ПП «НАДІР 2020»

Щодо суб’єктів господарювання, які станом на 01.03.2023 року мали заборгованість по платежах до бюджету, розглянуто ПП Пивовар В.О., ПП Гладкіх П.М., ФГ «Удача».

За результатами проведеної роботи робочою групою в період з 1 по 15 березня 2023 року сплачено 333 298 грн податкового боргу  12 платниками  податків.

За результатами засідання комісії напрацьовано план подальших спільних дій щодо вирішення питання легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та забезпечення надходжень до бюджету  Драбівської  громади.