До уваги внутрішньо переміщених осіб, місце перебування яких зареєстровано на території Драбівської громади!

До уваги внутрішньо переміщених осіб! - Лебедин | Офіційний сайт  Лебединської міської ради

27 березня 2023 року з 10.30 до 14.00  у приміщенні селищної ради (смт Драбів, вул. Центральна, 69, каб. 213, 215, 216) зі всіма бажаючими  будуть працювати представники  французької гуманітарної організації  Тріангль  Женерасьон, партнер ООН.

Соціальний працівник. Він зареєструє  вас для того, щоб у подальшому вирішувати ваші потреби.

Юрист. Кваліфікований фахівець допоможе вам у вирішенні проблем юридичного  характеру та підготовці   документів.

Психолог. Допоможе повернути відчуття спокою та гармонії, віднайти життєві сили та  власні ресурси.

Для отримання детальної юридичної консультації звертайтеся за номером телефону гарячої лінії 0 800 203 242 (обирайте пункт в меню «3»).