ПОВІДОМЛЕННЯ про застосування засобів захисту рослин

БЕЗПЕЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ПЕСТИЦИДІВ ТА АГРОХІМІКАТІВ У МЕЖАХ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ  | Побузька селищна рада

До уваги жителів громади!

про застосування засобів захисту рослин

Приватне  акціонерне товариство «Драбівське»,

на земельних ділянках в адміністративних межах Драбівської селищної територіальної громади за межами с-ща Драбове -Барятинське.

Орієнтовною площею 162 га, буде проведено обробіток посівів озима пшениця, озимий ріпак  із застосуванням пестицидів та агрохімікатів.

Відповідальна особа за обробіток – головний агроном Овдієнко Наталія Олександрівна, контактний номер телефону:  073 131 9509, ел. пошта:drabovskoe@ ukr.net.

Обробка буде проводиться з 23.03.2023 по 25.03. 2023 препаратами:

Інсектицид Фастак , з діючою речовиною  альфа-циперметрин, клас небезпечності- II –  токсичний для людей та бджіл.

Метод обробки  наземний (штанговий самохідний оприскувач  Технома Лазер.)

Термін ізоляції бджіл 3-4 дні.

«21» березня 2023 року