БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЇ – ЦЕ СПРАВА КОЖНОГО ЖИТЕЛЯ НАШОЇ ГРОМАДИ!

За порушення правил благоустрою чекають штрафи | Старосамбірська міська рада

Облаштування території населених пуктів Драбівської селищної територіальної громади – один з пріоритетів її розвитку. Адже благоустрій є не лише візитівкою громади, а і створює комфортні умови для проживання її мешканців. Неодноразово в нашій громаді обговорювалось питання дотримання правил благоустрою, але як у прислів’ї «а віз і нині там».

Виконавчий комітет Драбівської селищної ради вкотре наголошує, що  КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

• складувати та утримувати будівельні матеріали (цеглу, пісок, труби, стовпи, панелі, щебінь, ґрунт, глину);
  • солому, гній, жом, хмиз, каміння, гілки ;
  • побутові відходи і сміття;
  • копати ями (без дозволу), канави;
  • вивозити і звалювати в не відведених для цього місцях відходи, траву, гілки, листя;
  • спалювати сміття на вулицях, прилеглих при дворових ділянках приватних домоволодінь та прибудинкових територіях багатоквартирних будинків.

Власники домогосподарств можуть використовувати територію власної садиби чи присадибної ділянки, але при цьому не порушувати права та інтереси інших жителів та користувачів загальних територій.

На сьогодні знову складається ситуація коли жителями смт Драбів, населених пунктів громади спостерігається недотримання Правил благоустрою, а саме: під приватними будинками, багатоповерховими будинками, узбіччями вулиць та провулків, в парках наносяться весняні смітники.

Попереджаємо, крім вжиття адміністративних заходів впливу на офіційному сайті Драбівської селищної ради будуть розміщуватися фото матеріали про порушників Правил благоустрою.

Шановні жителі нашої громади - підтримуйте у належному стані прилеглі до Ваших обість території.

Будьте свідомими! Будьте представниками Європейської нації!