Підведено підсумки обласного конкурсу «Збережемо першоцвіти»

На обласний конкурс,  що проходив в режимі онлайн - було надіслано 560 фото виконаних робіт від закладів позашкільної та загальної середньої освіти Черкаської області.

Тож, вітаємо переможців Драбівської громади, а також їх керівників:

I місце - Коркач Світлана, учениця 9 класу закладу загальної середньої освіти імені двічі Героя Радянського Союзу І.Н. Степаненка село Нехайки Драбівської селищної ради, керівник Ярошенко Ніна Петрівна.

ІІ місце - Ярошенко Злата, учениця 1 класу закладу загальної середньої освіти імені двічі Героя Радянського Союзу І.Н. Степаненка село Нехайки Драбівської селищної ради, керівник Ярошенко Ніна Петрівна.

ІІІ місце - Потапчук Назар, вихованець гуртка «Зроби світ кращим» Центру дитячої та юнацької творчості Драбівської селищної ради, учень закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Білоусівка Драбівської селищної ради, керівник Каюк Ольга Павлівна. Бажаємо подальших успіхів!