Драбівська громада і Асоціація «ТРІАНГЛЬ ЖЕНЕРАСЬОН ЮМАНІТЕР» в Україні продовжують спільну роботу щодо підтримки ВПО

Вчора, 29 березня 2023 року, відбувся робочий візит представників гуманітарної організації «Тріангль Женерасьон Юманітер» (TGH) до Драбівської територіальної громади. В процесі роботи представники гуманітарної організації та селищної ради відвідали сім’ю внутрішньо переміщених осіб у селищі Драбове-Барятинське, та  прихисток у с. Олімпіадівка, якій став домівкою для  15  внутрішньо переміщених осіб з Донеччини. У ході зустрічі проведено  бесіду та визначено потреби у гуманітарній та іншій допомозі.

Представники гуманітарної організації «Тріангль Женерасьон Юманітер» завезли у домівки внутрішньо переміщених осіб 2 м3 і 6 м3 дров відповідно.

Драбівська громада  щиро  вдячна міжнародним партнерам, які допомагають  підтримувати ВПО, і цінує підтримку  кожного небайдужого, хто долучається до цієї  справи.