ФК «Бойківщина» переможець відкритого кубку Драбівської громади з міні футболу

1 квітня завершився відкритий кубок Драбівської громади з міні футболу, який проходив  на стадіоні із штучним покриттям ЗЗСО смт Драбів. Цього річ за першість змагалися шість команд: ДЮСШ Драбів, МСК Драбів, ФК «Лідер» (с.Драбове-Барятинське), ФК «Бойківщина», ФК «Шрамківка», ФК «Юність» (с.Драбове-Барятинське).

За результатами зіграних матчів до фіналу вийшли МСК Драбів та ФК «Бойківщина», боротьба за першість між якими була запеклою та тривала до останніх хвилин матчу. З рахунком 7 – 6 ФК Бойківщина здобула перемогу, ставши чемпіоном відкритого кубоку Драбівської громади з міні футболу.

Привітав переможців заступник селищного голови Зореслав Рудченко та вручив кубок і медалі. Також він подякував організаторам та футболістам за любов до спорту, зокрема популяризацію футболу в Драбівській  громаді.