Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин»

У 2023 році Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді міністерства освіти і науки України спільно з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Щаслива лапа» проводився VI Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин».

Головною метою Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин» є популяризація та пропедевтика гуманного ставлення до тварин в суспільстві, насамперед серед учнівської молоді.

На обласний етап Всеукраїнського конкурсу надійшло 85 творчих робіт - відеозвернень за темами «Усинови тварину з притулку», «Не зраджуйте тварин в складні часи» від учнів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти області.

Учасник від Драбівської громади - Кукса Назар, вихованець гуртка "Театральний» (керівник Кукса О.О.)  отримав І місце.

Вітаємо переможця та керівника та бажаємо успіхів на Всеукраїнському етапі конкурсу!

Відеозвернення можна переглянути за посиланням: