Вітаємо переможців мистецьких конкурсів

14 березня у місті Київ. відбувся ІІ Всеукраїнський онлайн-конкурс мистецтв «УКРАЇНСЬКА ВЕСНА»  в якому взяла участь Дар’я Войтенко - учасниця гуртка художнього читання «Живе слово» Центру культури і дозвіддя  Драбівської селищної ради (керівник Тетяна Коханій). За підсумками журі конкурсу Дар’я отримала диплом ІІІ ступеня.

26 березня відбувся Міжнародний онлайн-конкурс «ДЖЕРЕЛО НАДІЙ» за підтримки WAPA WORLD (м.Київ, Україна), в якому прийняв участь та став лауреатом ІІ премії народний аматорський вокальний гурт «ПЛЕЯДА» Центру культури і дозвілля Драбівської селищної ради. Нехай ця маленька перемога стане важливою сходинкою у подальшому зростанні й розквіті сучасного естрадного співу.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо й надалі нових горизонтів та творчих перемог!