Великодні паски отримали 220 підопічних КЗ «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради

Знову ми святкуємо Пасху Христову у особливих обставинах, пов’язаних із жахіттям відкритої війни.

Однак навіть у такий складний час ніхто не в силі зупинити радісного  руху  людини до Світла, щоб у вірі в Христове воскресіння, у надії на Божу  і нашу перемогу привітати одне одного радісним і переконливим «Христос воскрес!».

Серед  зла  війни більш видимим стало добро.

І Христове Воскресіння  знову нагадує нам про те, що кожен має   бути щирим, турботливим і милосердним, особливо  до тих, хто потребує нашої уваги, піклування і допомоги, як на фронті, так і вдома.

Тож за ініціативи селищного голови Світлани ОРЕЛ 220 яскравих, запашних пасок до Великодня   у ці дні отримали  підопічні  Центру надання соціальних послуг  Драбівської селищної ради – одинокі громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, щоб   цей  символ  Великого  Свята  зігрів  кожне   серце  родинним теплом, огорнув турботою,  а   душу   наповнив  світлою  вірою  у  добро  і  краще  майбутнє!

Хай  Воскреслий  Христос  дарує  нам  мир і відновлення !

Хай буде Україна!