Відбулося пленарне засідання 31 сесії селищної ради

Сьогодні, 21 квітня 2023 року, під головуванням секретаря селищної ради  Олександра Мірошника відбулося пленарне засідання чергової 31 сесії селищної ради VIII скликання.

У роботі сесії взяли участь голова Золотоніської районної ради Борис Євмина, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Зореслав Рудченко, начальники відділів виконавчого апарату та виконавчих органів селищної ради, керівники комунальних   закладів громади, старости.

Перед початком розгляду питань порядку денного присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять про жителів громади, які загинули  захищаючи   незалежність   України.

Серед ключових питань, розглянутих депутатами селищної ради,  було внесення змін до бюджету територіальної громади  на 2023 рік;  внесення змін до ряду програм селищної ради; перейменування вулиць в селах громади.

Окрім того, на сесії прийнято ряд рішень важливих рішень щодо комунальної власності, надання дозволів на розробку та затвердження проектів землеустрою та оформлення права власності на земельні ділянки.

В результаті роботи сесії з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.