ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ XIІІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.04.2023 № 471 «Про нагородження переможців ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» визначено учасників, які отримали відзнаки І-ІІІ ступеня:

І місце

Перепелиця Поліна, учениця 8 класу Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. С. В. Васильченка – гімназія» Драбівської селищної ради, єдина серед здобувачів освіти загальноосвітніх шкіл Черкаської області.

ІІІ місце

Симоненко Дар’я, учениця 10 класу Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої  освіти І-ІІІ ступенів – гімназія» Драбівської селищної ради.

Вітаємо переможців та їхнього наставника Івченко Любов Дмитрівну!

Цьогоріч учениці продемонстрували визначні успіхи! Драбівщина пишається переможцями фінального етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Нехай перемога в цьому конкурсі додасть Вам наснаги, упевненості у своїх силах і можливостях та підсилить жагу до нових перемог, творчих звершень на благо України!