Заклади освіти громади отримали обладнання від Міжнародного  благодійного  фонду «Руки друзів»

Завдяки  тісній співпраці Драбівської селищної ради з  Міжнародним  благодійним  фондом «Руки друзів» чотири заклади освіти громади отримали вкрай необхідне обладнання від партнерів з Німеччини.

Селищний голова Світлана Орел під час робочої поїздки передала ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Драбове-Барятинське сучасний комп’ютерний клас, ЗДО «Казка» с. Драбове-Барятинське – ноутбуки, оргтехніку,  ЗЗСО І-ІІ ст. с. Бойківщина – ноутбуки і генератор, ЗДО «Сонечко» с. Михайлівка- інтерактивну дошку, ноутбуки, генератор та пральну машину. Дане обладнання дасть можливість поліпшити якість надання освітніх послуг у цих закладах та сприятиме безперебійній роботі в разі відключення електричної енергії.

Світлана Іванівна подякувала нашим партнерам з Німеччини за плідну співпрацю та висловила сподівання, що ця допомога буде не останньою.