Вітаємо переможців обласного конкурсу «STEM-проєкт: ідеї, винаходи, відкриття»

Переможці обласного конкурсу «STEM-проєкт: ідеї, винаходи, відкриття» –  Сміла.City

Вітаємо переможців обласного конкурсу

За результатами обласного конкурсу «STEM-проєкт: ідеї, винаходи, відкриття», у рамках квітневих Європейських STEM-подій переможцями стали здобувачі освіти 2 –А та 3-А класів Драбівського навчально-виховного комплексу  «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В. Васильченка-гімназія» Драбівської селищної ради.

Дипломами за проєкт «Вивчаємо Україну» (використання 3D технологій) нагороджено учнів 2-А класу: Пилипенко Ніколая, Гавюк Валерію, Балюру Поліну (вчитель Снітко Н.І.) та учнів 3-А класу: Карпича Тимофія, Пархоменко Софію, Шакало Крістіну (вчитель Перерва Н.С.) за проєкт «STEM-професії для майбутнього енергосистеми України».

Педагогів відзначено грамотами.