Вітаємо з перемогою у обласному конкурсі на кращий електронний освітній ресурс

З 01 березня по 20 квітня 2023 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників  Черкаської  обласної ради» проведено конкурс на кращий електронний освітній ресурс. У конкурсі взяли участь 1014 педагогічних працівників області, які   представили  540 комплектів (всього 3933 одиниць) електронних освітніх ресурсів із 4-х районів та 66 територіальних громад, міст.

Серед учасників конкурсу переможцями стали педагогічні працівники Драбівського навчально-виховного комплексу  «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В. Васильченка-гімназія» Драбівської селищної ради:

Єгорова Тетяна Віталіївна,  вчитель англійської мови, співавтор - І місце за кращий електронний освітній ресурс "Be empathatic";

Зьомша Микола Іванович, учитель фізичної культури – ІІ місце за серію цифрових ресурсів із теми «Впровадження елементів STEM-освіти на уроках фізичної культури»;

Смірнова Ніна Олександрівна, вчитель початкових класів, психолог, вчитель мистецтва –ІІ місце за електронний освітній ресурс «Цікаве мистецтво».

Електронні освітні ресурси, представлені на конкурс, виконані на високому методичному та технічному рівні, відповідають сучасним вимогам використання електронних освітніх ресурсів в освітньому процесі.

Вітаємо переможців і бажаємо нових творчих здобутків!