Відбулося засідання комісії по розгляду звернень громадян

10 травня під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради, заступника голови комісії, Ольги Красохи відбулося засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги жителям Драбівської громади.

Від  жителів  громади    до селищної ради у квітні-травні  надійшло   12  заяв про надання матеріальної допомоги, в тому числі 10 заяв про  виділення коштів на лікування,  1 заява на вирішення складних життєвих обставин, 1 заява на відшкодування витрат на поховання.

Кожну із заяв комісія розглянула окремо й попередньо визначила суми матеріальної допомоги.

Остаточне рішення щодо виплат буде прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету  селищної  ради.