Вітаємо переможців обласної виставки-конкурсу "Нова українська школа Черкащини"

Завершився обласний етап виставки-конкурсу «Нова українська школа Черкащини»

У виставці взяли участь  ініціативні та творчі педагоги закладів загальної середньої освіти Драбівської громади.  На конкурс вони представили методичні посібники, які відображають формування ключових компетентностей учнів Нової української школи.

За результатами конкурсу відзначені:

1Боженко Людмила Григорівна, Осадча Оксана Миколаївна, заступники директора з навчально-виховної роботи;  Осадча Богдана Анатоліївна, учитель інформатики Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В. Васильченка – гімназія», за навчально-методичний посібник «STEM-start: відкрий світ науки у початковій школі». Їх матеріали визнані кращими і рекомендовані для впровадження у практику роботи педагогів області (Диплом І ступеня).

2.Творча група вчителів Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В. Васильченка – гімназія» у складі: Бугай Людмила Миколаївна, Перерва Наталія Сергіївна, Яценко Олександра Олександрівна, Лопатюк Людмила Григорівна, Снітко Наталія Іванівна, Бандура Ганна Миколаївна, Шеляг Олена Григорівна, Ярошенко Тетяна Володимирівна; керівник Смірнова Ніна Олександрівна, заступник директора  з виховної роботи, – за посібник «Нова українська школа. Ребрендинг виховних технологій в роботі класного керівника». Матеріали мають високий рівень методичного забезпечення (Диплом ІІ ступеня).

3. Качкалда Валентина Петрівна, учитель початкових класів закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Михайлівка за навчально-методичний посібник «Хмари слів – новий інструмент сучасного вчителя (Диплом ІІІ ступеня).

4. Нерознак Людмила Анатоліївна, учитель української мови та літератури закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Білоусівка за методичний посібник «Використання сучасного методичного прийому візуалізації навчального матеріалу на уроках української літератури в 5-6 класах НУШ. Кроссенс»  (Диплом ІІІ ступеня).

5. Степанець Жанна Миколаївна, учитель української мови та літератури Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів імені С.В. Васильченка – гімназія» за методичну розробку «Зошит для контрольних робіт з української літератури для 5 класу НУШ» (Диплом ІІІ ступеня).       Пишаємося професійними здобутками педагогів!