Дякуємо Вам, Мамо, за сина-героя, який віддав життя за Україну!

Мама – немає теплішого слова у цілому світі. Як  немає любові, сильнішої за материнську, як немає віри, міцнішої за материнську, як немає терпіння, безмежнішого за материнське, як немає жертовності, бездоннішої за материнську!

Нині наші слова, наші думки линуть до наших матерів!

До усіх матерів, - які тільки пізнали щастя материнства, і хто щасливий  у дітях, онуках, і правнуках!

До тих, хто бавить своїх малят в укриттях, і  хто співає українських колискових їм на чужині!

До тих, хто  усіма молитвами  вимолює своїх синів і доньок, щоб повернулися живими до рідного дому!

І особливі слова поваги, доземний уклін  тим матерям,  чиє серце навіки  запеклося від болю на останній  дорозі свого сина  в небеса!

16 матерів у нашій громаді не дочекалися своїх синів із поля бою.

Сьогодні усі жителі Драбівщини низько вклоняються  цим жінкам за героїзм їхніх синів, які поклали життя заради захисту незалежної України!

Cвоїм духом та тілом, серед крові та заліза,  вони засвідчили відданість українському народові до останнього подиху!

- Дякуємо Вам, Мамо, за сина-героя,- саме з такими словами зверталася  в ці дні до  матерів загиблих воїнів  селищний голова Світлана Іванівна ОРЕЛ з нагоди Дня матері.

- Ви народили і виростили справжніх героїв. Ваші сини, не озираючись назад, пішли захищати нашу країну, нашу громаду, кожного із нас. Вони є прикладом  мужності, незламності  і героїзму.

Пам’ять про них – це і  наш біль,  наша гордість за те, що ми мали честь жити з ними в одній громаді.

Ваша стійкість є не меншим подвигом, ніж стійкість Ваших синів у бою.

Низько схиляємо голови перед  Вашою жертовністю!

Нехай Ваше серце завжди зігрівають щира людська повага та любов!

З нагоди Дня матері  матерям загиблих воїнів вручено квіти та продуктові набори.