Конкурс з перевезення пасажирів!

Розпорядження «Про оголошення конкурсу на перевезення пасажирів на  приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за  межі території району (внутрішньорайонні маршрути)» від 18.05.2021 р. № 90  - Гайсинська районна державна ...

З метою забезпечення транспортним сполученням населення області Черкаською обласною військовою адміністрацією 07.06.2023 проводиться конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області.

Детально з умовами проведення конкурсу та переліком об’єктів конкурсу можна ознайомитися тут.